Poniżej galeria obrazów terenu Zacisznych Domków:

Strefa Relaksu

 

Nic tak nie relaksuje i nie regeneruje jak sauna czy kąpiel w balii po aktywnym dniu na nartach czy rowerze. Do dyspozycji naszym Gościom oddajemy saunę z beczką do schładzania i balię opalaną drewnem.

Okolica

 

Okolica Zacisznych Domków obfituje w wiele pięknych miejsc i atrakcji takich jak Gorce i Pieniny, spływ Dunajca, Jezioro Czorsztyńskie. Zobacz zdjęcia najcudowniejszych widoków Podhala i zaplanuj swój dzień!

Domek Spokój

 

Drugi z naszych Domków. Jego środkowe położenia zapewnia prywatność i spokój, bo Domek oddalony jest zarówno od Strefy Relaksu jak i Placu Zabaw. Domek wyróżnia przestronny taras z pięknym widokiem na góry!

Domek Sielanka

 

Ostatni z naszych Domków zlokalizowany najdalej od parkingu za to najbliżej Placu Zabaw i paleniska. Domek posiada duży słoneczny taras i jest idealny dla osób lubiących bliskość drzew i obecność natury.

Domek Cisza

 

Pierwszy z naszych Domków. Domek posiada przeszklony salon z wyjściem na balkon z niezwykłym widokiem na Tatry. Wybierz go, jeśli zależy Ci na pięknej panoramie gór i bliskości Strefy Relaksu.

Wolne terminy:

Galeria:

ATRAKCJE

GALERIA

CENNIK

KONTAKT:

REGULAMIN

 

 

 

TOTAEL SP. Z O.O.

Zaciszne Domki w Kluszkowcach

ul. Rozwojowa 50

34-440 Kluszkowce

e-mail: domki.nocleg@gmail.com

tel.: +48 534 156 575

nr konta: 83 1870 1045 2078 1049 0129 0001