Podhalańskie domki góralskie do wynajęcia - aktualności!

11 lutego 2024
Na wiosnę otwieramy skandynawską altanę grillową z zielonym dachem wraz z sąsiadującym paleniskiem. Palenie ogniska w pięknym zielonym zaciszu wraz z rodziną i znajomymi jeszcze nigdy nie było tak przyjemne!
13 czerwca 2023
Otwarcie Strefy SPA Wychodząc na przeciw prośbom i zapytaniom naszych bardziej wymagających Gości odnośnie strefy SPA, mamy przyjemność otworzyć dla Państwa Strefę Relaksu w postaci sauny fińskiej z elektrycznym piecem Harvia, beczki do schładzania/morsowania i balii opalanej drewnem. A to wszystko z cudownymi widokami na Tatry w zacisznym miejscu przy Zacisznych Domkach!
16 sierpnia 2022
W związku z ogromną liczbą zapytań naszych starych gości jak i nowych o dodatkowe terminy i miejsca noclegowe, postanowiliśmy otworzyć trzeci z naszych przytulnych i zacisznych domków :) Domek Sielanka podobnie jak nasze pozostałe domki posiada 2 sypialnie, przestronny salon, świetnie wyposażoną kuchnię i nowoczesną łazienkę dla 6-8 osób. Ponadto zawiera ogrzewanie podłogowe a także sporo regionalnych ozdób jak obrazy okolicznych szczytów i najlepszych atrakcji Podhala!
21 marca 2021
Z przyjemnością informujemy, że w Zacisznych Domkach przyjmujemy płatności Bonem Turystycznym za część lub za całość pobytu! Zadatek również może być opłacony tym sposobem. Podróżowanie jeszcze nigdy nie było tak proste i... tanie! :)
24 lutego 2021
W związku z ogromnym zainteresowaniem i chęcią większych rodzinnych podróży, postanowiliśmy dostosować Domek Cisza do Państwa potrzeb. Od dzisiaj będziemy mieli przyjemność gościć aż do 6-8 osób dzięki dwóm oddzielnym sypialniom i przestronnemu salonowi. Państwa komfort i możliwości zakwaterowania większych rodzin są dla nas najważniejsze!
01 sierpnia 2019
W związku z dużym zainteresowaniem i bardzo pozytywnym odbiorem Domku Cisza, jest nam miło poinformować, że do dyspozycji naszych gości oddajemy drugi domek: Domek Spokój! Domek zawiera przestronny salon z aneksem kuchennym, dwie sypialnie, łazienkę. Dostosowany do noclegu do 8 osób. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do rezerwacji!
22 sierpnia 2018
  W trosce o dobrą zabawę Państwa dzieci mamy przyjemność oddać do użytku plac zabaw ze zjeżdżalnią, huśtawkami, mini ścianką wspinaczkową i dużą trampoliną, z której to korzystać mogą także i dorośli. Miłej zabawy! PS Proszę nie mieć do nas pretensji, jeśli Państwa pociechy nie będą chciały opuścić placu zabaw albo będą namawiały do jak najszybszego powrotu do niego, nie dając okazji do cieszenia się pięknymi krajobrazami i aktywnym odpoczynkiem ;)
29 czerwca 2018
  W dniu 29 czerwca został oddany do użytku pierwszy z naszych domków - Domek Cisza. Mamy nadzieję, że to początek udanej i długoletniej współpracy w zapewnianiu naszym Gościom noclegu, odpoczynku i relaksu na najwyższym poziomie!

ATRAKCJE

GALERIA

CENNIK

KONTAKT:

REGULAMIN

 

 

 

TOTAEL SP. Z O.O.

Zaciszne Domki w Kluszkowcach

ul. Rozwojowa 50

34-440 Kluszkowce

e-mail: domki.nocleg@gmail.com

tel.: +48 534 156 575

nr konta: 83 1870 1045 2078 1049 0129 0001